Kategóriák

új termékek, új játékok

Akciós játékok, leértékelt játékok

Tötlse ki a Galaxy Játékáruház kérdőívét

Fontos információk a kiszállításról

Elérhetőségeink

Rendelési, fizetési információk

Kedves Látogató!

Jelenleg nincs aktuális állásajánlatunk!

ÍME AZ ÁLLÁSOK RÉSZLETEI:

Szeretnél egy jó hangulatú csapat és sikereink részesévé válni?
Gyere, és dolgozz nálunk a Galaxy Játékáruházakban!

Bolti eladói pozícióra keresünk munkájára igényes kollégákat/kolléganőket, azonnali kezdéssel.

Feladatkör:
- Vásárlók udvarias kiszolgálása, tájékoztatása
- beérkező áru kihelyezése

Elvárások:
- középfokú végzettség
- jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- felelősségteljes munkavégzés
- terhelhetőség
- segítőkészség és csapatszellem
- lehetsz pályakezdő is

Kereskedelmi végzettség, és hasonló területen szerzett tapasztalat előny,de nem feltétel!

Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem
- hosszú távú munkalehetőség
- kellemes munkakörnyezet
- fiatal közösség

Jelentkezni és érdeklődni az üzletvezetőknél személyesen, ill. telefonon, vagy a megadott e-mail címekre elküldött fényképes önéletrajzzal lehet!